Izrael Zdrowie

Mimo że z wyjazdem do Izraela nie wiążą się żadne wymagane szczepienia, ani państwo to nie jest wymieniane jako szczególnie niebezpieczne ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, warto zadbać o podstawowe szczepienia: przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B i przeciwko błonicy, polio, tężcowi i durowi brzusznemu.

Opieka zdrowotna w Izraelu jest na normalnym, międzynarodowym poziomie. Warto jednak postarać się o dodatkowe ubezpieczenie medyczne na czas podróży, ponieważ może się okazać, że niektóre zabiegi, których będziemy potrzebowali, okażą się płatne.

Izrael posiada jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najwyższej jakości systemów opieki zdrowotnej na świecie. Szpitale w Izraelu są wyposażone w nowoczesne urządzenia oraz wysokiej jakości technologię medyczną. Siedem izraelskich szpitali otrzymało akredytację Międzynarodowej Komisji Mieszanej, organizacji, która wyznacza standardy bezpieczeństwa dla opieki medycznej. Izrael staje się powoli popularnym celem turystyki medycznej, jeśli jednak planujemy tego typu wycieczkę, najlepiej załatwić wszystkie formalności jeszcze przed wyjazdem z Polski. Faktem jest, że możemy być tam leczeni w szpitalach o dużo wyższym standardzie niż u nas w kraju. Na chwilę obecną większość turystów medycznych w Izraelu, to Rosjanie.

Telefon alarmowy w Izraelu, to 101.

Izrael - co jeszcze Cię interesuje?


ceny i zakupy
galeria hotele Kuchnia Kultura
Ceny
Izrael

Galeria
Izrael
Hotele
Izrael

Kuchnia
Izrael

Izrael
Kultura
mapa pogoda poradnik turysty warto zwiedzić zdrowie
Mapa Izrael Pogoda
Izrael
Izrael
Poradnik
Izrael
Warto
zobaczyć
Izrael
Zdrowie


Warto zobaczyć.

Jamajka Ceny i zakupy Włochy ceny i zakupy Kuba Ceny i zakupy Litwa Ceny i zakupy Singapur poradnik turysty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *