Exim Tours

Exim Tours Sp. z o. o.
Biura operacyjne i adres korespondencyjny:
Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa

tel. (+48 22) 332-71-00, 332-71-17, 332-71-23
fax (+48 22) 332-71-66, 628-61-37

Exim Tours Sp. z o.o. siedziba:
ul. Piękna 45
00-672 Warszawa

tel. (+48 22) 626-90-09,
(+48 22) 626-90-10
fax (+48 22) 626-90-11

Obsługiwane kierunki

Warto zobaczyć

Rainbow Tours Itaka Ecco Travel Sky Club Konsorcjum Polskich Biur Podróży

2 odpowiedzi na „Exim Tours

  1. Ewa Ryczek pisze:

    Właśnie wróciłam z wakacji w Mahdi – Tunezja. Zwiedziłam trochę świata ale ponieważ po raz pierwszy spotkałam się z tak miłą osobą postanowiłam podzielić się wrażeniami z Waszym biurem, Rezydentka która się nami opiekowała pani Aleksandra Kulesza to wyjątek w wielkiej rzeszy rezydentów z którymi miałam do czynienia.Osoba miła, kompetentna,spiesząca z pomocą bezzwłocznie, z tego co wiem ma pod opieką trzy hotele ale zawsze zjawiała się natychmiast gdy zachodziła taka potrzeba, sama byłam świadkiem jak udostępniła swój prywatny telefon komórkowy pewnej starszej pani która miała kłopoty z połączeniem się z córką, jak wielka była radość i ulga tej pani to trzeba by było zobaczyć samemu. Pani Ola nie miała oporów by zwrócić uwagę obsłudze hotelu jeżeli coś nie grało, nie patrząc na ewentualne pogorszenie się stosunków z załogą z którą przecież musi przebywać na codzień, broni swoich podopiecznych jak lwica, sympatyczna, uśmiechnięta mimo przeziębienia które Ją męczyło, fantastycznie radząca sobie z osobami wiecznie niezadowolonymi bo takich niestety nigdzie nie brakuje, z dużym wyczuciem i taktem łagodziła konflikty, chociaż w mojej opinii niektóre z tych osób (zwłaszcza podchmielonych panów) prosiły się o solidny policzek, ja w żadnym razie nie wytrzymałabym niektórych zachowań a pani Ola musiała. Jeżeli chociaż połowa rezydentów Waszego biura jest podobna do pani Kuleszy będę Exim Tours polecać z ręką na sercu wszystkim chętnym na wyjazd z Waszą firmą. Adres meilowy tylko do Waszej wiadomości.

  2. Maria Koszutska-Pawelec pisze:

    Od 31 stycznia do 7 lutego brałam udział w wycieczce objazdowej po Jerozolimie.Musze przyznać, że wiele rzeczy mnie rozczarowało.Po pierwsze nocleg w Nuwejbie w brudnym obskurnym hotelu.Jedzenie w tym hotelu trudne do określenia.W Jerozolimie dom pielgrzyma, gdzie po powrocie z wycieczki nie ma co robić.
    W niedzielę proponowano fakultatywną wycieczkę nad morze martwe, która się nie obyła ponieważ nie zgłosiła się odpowiednia ilość chętnych.(niedoinformowanych przez biuro)W zamian nic nie zaoferowano.
    Uważam, że lokowanie ludzi w warunkach urągających podstawowym zasadom higieny, brudna łazienka, niesprzątany pokój,palący się przewód lampki nocnej to powód by organizator zrekompensował te niedogodności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *