Traveler IQ Świat

Warning: include(/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587 Warning: include(/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587 Warning: include(): Failed opening '/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587

Instrukcja:
To Proste! Po rozpoczęciu gry na ekranie pojawią się nazwy miejscowości, krajów, miejsc geograficznych, flag, stolic państw, wydarzeń historycznych itp…. a Ty w jak najkrótszym czasie i z jak największą precyzją musisz wskazać te miejsce na mapie.

Za każdą udzieloną odpowiedź zdobywasz punkty. Po zdobyciu odpowiedniej ilości przechodzony do następnego poziomu, każdy kolejny jest trudniejszy.
Powodzenia

Gry i zabawy - co jeszcze Cię interesuje?


ceny i zakupy
galeria hotele Kuchnia Kultura
Ceny
Gry i zabawy

Galeria
Gry i zabawy
Hotele
Gry i zabawy

Kuchnia
Gry i zabawy

Gry i zabawy
Kultura
mapa pogoda poradnik turysty warto zwiedzić zdrowie
Mapa Gry i zabawy Pogoda
Gry i zabawy
Gry i zabawy
Poradnik
Gry i zabawy
Warto
zobaczyć
Gry i zabawy
Zdrowie


Warto zobaczyć.

Traveler IQ Europa Traveler IQ USA Traveler IQ Flagi Traveler IQ Afryka Traveler IQ Azja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *