Traveler IQ Świat

Warning: include(/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587 Warning: include(/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587 Warning: include(): Failed opening '/usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/plugins/pogoda/iq.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/webrange6/domains/panstwaswiata.pl/public_html/wp-content/themes/panstwaswiata/functions.php on line 587

Instrukcja:
To Proste! Po rozpoczęciu gry na ekranie pojawią się nazwy miejscowości, krajów, miejsc geograficznych, flag, stolic państw, wydarzeń historycznych itp…. a Ty w jak najkrótszym czasie i z jak największą precyzją musisz wskazać te miejsce na mapie.

Za każdą udzieloną odpowiedź zdobywasz punkty. Po zdobyciu odpowiedniej ilości przechodzony do następnego poziomu, każdy kolejny jest trudniejszy.
Powodzenia

Gry i zabawy - co jeszcze Cię interesuje?


ceny i zakupy
galeria hotele Kuchnia Kultura
Ceny
Gry i zabawy

Galeria
Gry i zabawy
Hotele
Gry i zabawy

Kuchnia
Gry i zabawy

Gry i zabawy
Kultura
mapa pogoda poradnik turysty warto zwiedzić zdrowie
Mapa Gry i zabawy Pogoda
Gry i zabawy
Gry i zabawy
Poradnik
Gry i zabawy
Warto
zobaczyć
Gry i zabawy
Zdrowie


Warto zobaczyć.

Traveler IQ Europa Traveler IQ USA Traveler IQ Flagi Traveler IQ Afryka Traveler IQ Azja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *