Najciekawsze atrakcje Pomorza i hotel na rocznicę ślubu


Gdzie można zabrać swoją żonę albo męża z okazji rocznicy ślubu? Do Paryża? Do Wenecji? A może nie trzeba aż tak daleko. Czy pomyślelibyście jak wiele romantycznych miejsc można znaleźć w Polsce. Na przykład na Pomorzu. Wybierając Polskę nie trzeba martwić się biletami na samolot (a jak wiadomo na lotniskach świata ostatnio często zdarzają się problemy) ani też trudnościami w rozmowie z personelem hoteli. No i znacznie mniejsze jest zatłoczenie najciekawszych miejsc.

A cheerful middle-aged couple in bathrobes celebrating their anniversary in a hotel. A man holding a woman in his hands.

Najbardziej romantyczne miejsca na Pomorzu

Zabierając ukochanego lub ukochaną na Pomorze na pewno trzeba zawitać do Gdańska. Przejść się na spacer wzdłuż Motławy, ulicą Mariacką albo Długim Targiem. No i oczywiście zawitać na plażę. Oprócz tego wspomnimy jeszcze takie miejsca jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, przepiękne klify w Jastrzębiej Górze albo Półwysep Helski.

A może nie nad morze?

Województwo Pomorskie ma całkiem sporo do zaoferowania niekoniecznie na samym Wybrzeżu. Jeśli chcecie spędzić czas z dala od tłumów, które nad samym Bałtykiem są nieuniknione to możemy polecić Szwajcarię Kaszubską pełną niewysokich wzniesień i urokliwych jezior. A może zaciekawią Was niezwykłe pokrzyżackie zamki. Najsłynniejszy z takich znajduje się oczywiście w Malborku. Ale jest także Kwidzyn no i Gniew, w którym warto zatrzymać się na dłużej. Dlaczego?

Hotel na rocznice ślubu

Zamek Gniew to obecnie wspaniały hotel na rocznice ślubu. Oferuje nie tylko noclegi w bardzo komfortowych pokojach ale też mnóstwo innych atrakcji. Przede wszystkim świetną strefę wellness & spa z basenami i gabinetami kosmetycznymi. A tam czekają na was relaksujące i upiększające zabiegi. Kuchnia serwuje pyszne posiłki, które zachwycą Waszych gości (oczywiście jeśli będziecie chcieli przyjechać większą grupą).

Zamek Gniew nadaje się tak samo dobrze na pierwszą rocznicę ślubu jak również na każdą kolejną włącznie ze srebrnymi i złotymi godami. Można też zafundować taki pobyt rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu.

Okolica zachęca do spacerów i wycieczek samochodowych. Warto przemyśleć taką propozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *