Ulubiony sposób na Wakacje Polaków: rejs w Chorwacji


Rejs w chorwacji

Rejs w Chorwacji? Czy to dla Ciebie? Chcesz spędzić następne wakacje w Europie, ale nie wiesz, gdzie wyjechać i co robić? Rejs w Chorwacji może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeżeli chcesz wypocząć na wodzie w najlepszy możliwy sposób.

Dlaczego warto wybrać rejs w Chorwacji?

Rejs w Chorwacji z załogą jest naprawdę dobrym sposobem wypoczynku. Nie musisz przebywać w tłumie ludzi, aby skorzystać z plaży, możesz dostać się tam, gdzie nikogo nie ma a przy tym oglądać piękne widoki przez cały dzień!

Rejs to odpowiedni sposób na wakacje dla tych którzy chcą odpocząć na wodzie bez przejmowania się żeglugą ponieważ na rejsie zawsze znajduje się sternik. Sternik to osoba która zajmuje się żeglugą i sprawia że twój urlop na wodzie staje się przyjemny. Skipper także może Ci doradzić jeśli chodzi o miejsca które warto zobaczyć. Poza tym, nie musisz posiadać patentu aby cieszyć się tym rodzajem odpoczynku. 

Decydując się na rejs w Chorwacji, będziesz mieć bardzo dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór regionów, ponieważ wszystkie są naprawdę urocze i zachwycą Cię.  

Nie bez powodu Chorwacja jest ulubionym kierunkiem podróży Polaków!

Takie regiony jak na przykład Dalmacja, Istria lub Kvarner to miejsca, które z pewnością zechcesz zobaczyć. To piękne regiony szczególnie jeśli kochasz zieleń i przyrodę.

Kiedy warto wybrać rejs w Chorwacji?

W Chorwacji, podobnie jak wszędzie indziej na Morzu Śródziemnym, okres żeglarski trwa bardzo dlugo.

Rejs w Chorwacji warto rozważyć w okresie żeglarskim, aby skorzystać z najlepszych warunków, czyli najlepiej od końca kwietnia do października. 

A co z kosztami?

Niektórzy mogą się obawiać, że rejs może sporo kosztować…, ale wcale nie musi być o wiele drożej niż w hotelu. Poza tym możesz doznać więcej prywatności, nie stoisz w jednym miejscu i cały czas jesteś na wodzie… Czy istnieje więc lepszy sposób na spędzenie wakacji?

Sprawdź szeroką ofertę rejsów w Chorwacji, rejsów ze skipperem, rejsów z załogą na globesailor.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *