Najlepsze imprezy na Podhalu


Wybierasz się do Zakopanego, Nowego Targu- swoją droga starej stolicy Podhala, Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, a może do Witowa? Każda z tych miejscowości ma swój niepowtarzalny urok i można się dobrze bawić. Gdzie najlepsze imprezy regionalne? Dlaczego warto się na taką imprezę wybrać?

Podhalańskie karczmy to smaczne jedzenie, ale coraz częściej kapela nie gra na żywo, a prawdziwych górali zastępują pracownicy zza wschodniej granicy. Zanika gdzieś ten góralski urok i coraz trudniej dotrzeć do prawdziwych, rodowitych górali. Dlatego imprezy regionalne są na wagę złota, bo na nich nie usłyszysz muzyki disco, a prawdziwe góralskie brzmienie.

Bilet wstępu online

Z ulicy nie wejdziesz na regionalną imprezę. Bilet należy wykupić wcześniej. Jest to impreza zorganizowana. Na dużej polanie, z kapelą na żywo, typowym, domowym dla tego regionu jedzeniem. Dla zainteresowanych, można jeść do woli, nie ma limitów, a przynajmniej taka informacja widnieje na stronie jednego z organizatorów tego typu imprez: https://www.zakopaneatrakcje.info/atrakcja/wieczor-regionalny/. Miejsce na imprezie najlepiej zarezerwować online przed wyjazdem. Masz pewność, że weźmiesz w niej udział, a po drugie może być taniej.

Jedzenie do woli, ceny zaskakująco niskie

Kupując bilet wstępu dla osoby dorosłej online koszt to niecałe 90 zł, a tradycyjną drogą to około 120 zł. Dzieci do 10. roku życia 39 zł, a starsze do 18 lat w promocji online 49 zł, natomiast 79 zł, jeśli kupujesz miejsce tradycyjną drogą. Dzieci do lat trzech wchodzą za darmo. Jest to impreza dla ludzi w każdym wieku i z pewnością również dzieciom spodobają się śpiewy, tańce, konkursy i zabawy. Nie brakuje śmiechu. Wśród zabaw jest pasowanie na zbójnika i wybór nojświarniejsej Gaździny. Poza tym wspólne śpiewanie przy ognisku.

Co w cenie imprezy?

Jak już wspomniano nielimitowane jedzenie. Można spróbować wszystkiego co jest na stole. W ramach biletu otrzymujemy muzykę na żywo, a przygrywa jedna z najlepszych kapel w Zakopanem. Ponadto, dobrą zabawę.

Transfery z centrum Zakopanego

Wspomniany organizator imprez regionalnych oferuje również transfer z centrum Zakopanego na imprezę, a po jej zakończeniu goście odwożeni są w to samo miejsce. Impreza zaczyna się o 18.30 i trwa trzy godziny.

Inne atrakcje w Zakopanem

Różne możliwości spędzania czasu w Zakopanem, na Podhalu, sprawdzisz na stronie z atrakcjami w Zakopanem. Wśród nich znajdziesz atrakcje całoroczne, letnie, zimowe, a także noclegi. Poza tym atrakcje darmowe, tanie i droższe.

Planując wyjazd na Podhale, rezerwuj wejściówki online, jest taniej. Sprawdź już teraz, bo miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *