Najlepsze imprezy na Podhalu


Wybierasz się do Zakopanego, Nowego Targu- swoją droga starej stolicy Podhala, Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, a może do Witowa? Każda z tych miejscowości ma swój niepowtarzalny urok i można się dobrze bawić. Gdzie najlepsze imprezy regionalne? Dlaczego warto się na taką imprezę wybrać?

Podhalańskie karczmy to smaczne jedzenie, ale coraz częściej kapela nie gra na żywo, a prawdziwych górali zastępują pracownicy zza wschodniej granicy. Zanika gdzieś ten góralski urok i coraz trudniej dotrzeć do prawdziwych, rodowitych górali. Dlatego imprezy regionalne są na wagę złota, bo na nich nie usłyszysz muzyki disco, a prawdziwe góralskie brzmienie.

Bilet wstępu online

Z ulicy nie wejdziesz na regionalną imprezę. Bilet należy wykupić wcześniej. Jest to impreza zorganizowana. Na dużej polanie, z kapelą na żywo, typowym, domowym dla tego regionu jedzeniem. Dla zainteresowanych, można jeść do woli, nie ma limitów, a przynajmniej taka informacja widnieje na stronie jednego z organizatorów tego typu imprez: https://www.zakopaneatrakcje.info/atrakcja/wieczor-regionalny/. Miejsce na imprezie najlepiej zarezerwować online przed wyjazdem. Masz pewność, że weźmiesz w niej udział, a po drugie może być taniej.

Jedzenie do woli, ceny zaskakująco niskie

Kupując bilet wstępu dla osoby dorosłej online koszt to niecałe 90 zł, a tradycyjną drogą to około 120 zł. Dzieci do 10. roku życia 39 zł, a starsze do 18 lat w promocji online 49 zł, natomiast 79 zł, jeśli kupujesz miejsce tradycyjną drogą. Dzieci do lat trzech wchodzą za darmo. Jest to impreza dla ludzi w każdym wieku i z pewnością również dzieciom spodobają się śpiewy, tańce, konkursy i zabawy. Nie brakuje śmiechu. Wśród zabaw jest pasowanie na zbójnika i wybór nojświarniejsej Gaździny. Poza tym wspólne śpiewanie przy ognisku.

Co w cenie imprezy?

Jak już wspomniano nielimitowane jedzenie. Można spróbować wszystkiego co jest na stole. W ramach biletu otrzymujemy muzykę na żywo, a przygrywa jedna z najlepszych kapel w Zakopanem. Ponadto, dobrą zabawę.

Transfery z centrum Zakopanego

Wspomniany organizator imprez regionalnych oferuje również transfer z centrum Zakopanego na imprezę, a po jej zakończeniu goście odwożeni są w to samo miejsce. Impreza zaczyna się o 18.30 i trwa trzy godziny.

Inne atrakcje w Zakopanem

Różne możliwości spędzania czasu w Zakopanem, na Podhalu, sprawdzisz na stronie z atrakcjami w Zakopanem. Wśród nich znajdziesz atrakcje całoroczne, letnie, zimowe, a także noclegi. Poza tym atrakcje darmowe, tanie i droższe.

Planując wyjazd na Podhale, rezerwuj wejściówki online, jest taniej. Sprawdź już teraz, bo miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *