Alpina Sport – Sylwester z lampionami


sylwester-z-lampionami

Jako osoba, która nigdy wcześniej nie spędzała Sylwestra w górach, przed wyjazdem do Muszyny miałem wiele myśli. Zastanawiałem się, czy to dobry wybór i czy nie lepiej bawiłbym się – jak co roku – na domówce u znajomych. Jednak moja druga połowa namówiła mnie, by wraz z grupą jej przyjaciół, przywitać Nowy Rok w Alpina Sport Muszyna. Po wszystkim mogę powiedzieć jedno: Sylwester w górach to jest to!

Ale od początku. O ośrodku Alpina Sport Muszyna wcześniej niewiele wiedziałem. Czytałem co prawda pozytywne opinie na forum Alpina Sport, ale wiadomo, jak to jest z opiniami. Dopiero kiedy dziewczyna pokazała mi stronę internetową https://www.alpinasport.pl/, stwierdziłem, że zarówno samo miejsce, jak i oferta prezentują się naprawdę ciekawie i że w sumie… może ten sylwek w górach to nie taki zły pomysł?

Sylwester w Alpina Sport -opinia

W swojej opinii utwierdziłem się, kiedy pojawiliśmy się na miejscu. Piękne widoki, czyste i zadbane pokoje, a do tego atmosfera taka… domowa. Mimo że byliśmy w centrum rekreacyjno-sportowym, można było poczuć się naprawdę „u siebie”. Zwłaszcza że na miejscu zastałem kameralną siłownię, co dla mnie, jako miłośnika wszelkiego rodzaju aktywności, było akurat nie lada gratką. Podobnie jak możliwość skorzystania z sauny suchej, czy oczywiście, białego szaleństwa na stoku, na który organizatorzy podwozili nas busem spod ośrodka. Z dodatkowych atrakcji polecam wizytę w domku grillowym – dają tam świetny bigos i prawdziwą kwaśnicę!

Sama zabawa sylwestrowa również stała na wysokim poziomie. Po uroczystym powitaniu i zajęciu miejsc DJ rozpoczął szaloną zabawę, do której nikogo nie musiał namawiać. To, co szczególnie mi się spodobało, to fakt, że bez większego problemu dostosowywał repertuar do oczekiwań gości. W osobnej sali pod opieką profesjonalnych animatorów bawiły się dzieci. Jeśli kiedyś przyjedziemy tu na Sylwestra jako rodzina, już wiem, że nasze pociechy będą miały zapewnione mnóstwo atrakcji, a my będziemy mogli spokojnie i wspaniale się bawić.

Wracamy za rok!

O północy mogliśmy wziąć udział w puszczaniu lampionów do nieba, wraz z życzeniami ma się rozumieć – co stanowiło przyjemną odmianę dla wszechobecnych fajerwerków. W Alpina Sport Muszyna Sylwester jest z lampionami! Całość tworzy naprawdę piękny i wzruszający widok. Potem powrót na salę i zabawa, która trwała do białego rana. Następny dzień, po solidnym odespaniu, spędziliśmy na stoku i relaksując się w saunie. Już dziś wiemy, że kolejnego Sylwestra również spędzimy w Alpina Sport!

Chyba że… wrócimy tu wcześniej! Ośrodek tętni życiem przez cały rok, oferując swoim gościom obozy sportowe, m.in.: tenisowe, survival czy zieloną szkołę… Wiele firm organizuje tu szkolenia i wyjazdy integracyjne, więc okazji, by odwiedzić Alpina Sport Muszyna będziemy mieć naprawę wiele!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *