World Travel Awards 2012 rozdane


[Not a valid template]Tegoroczna edycja prestiżowego konkursu branży turystycznej World Travel Awards została rozstrzygnięta 6 października w portugalskim Quinta do Lago w regionie Algarve.

Na miano największych zwycięzców World Travel Awards 2012 zasługują Turcja, Portugalia, Londyn oraz linie lotnicze Lufthansa.

Turcja została doceniana m.in w kategoriach najlepszej organizacji turystycznej, najlepszego luksusowego hotelu w Europie oraz najlepszego luksusowego kurortu w Europie.

Portugalska prowincja Algarve dostałą tytuł najlepszego kierunku plażowego w Europie. Natomiast Portugalia zgarnęła tytuł najlepszego kraju dla golfistów.

Londyn jest najlepszym miastem na „city break” w Europie, znajduje się również tam najlepsze centrum konferencyjne w Europie oraz największa atrakcja turystyczna na Starym Kontynencie

World Travel Awards jest to najbardziej prestiżowy konkurs w branży turystycznej. Po raz pierwszy przyznana została w 1993 roku.

Nagrody, przyznane w tym roku już po raz dziewiętnasty, uznawane są za najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać produkt w tej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *