Jedziesz autostradą A2? W Poznaniu możesz liczyć na zniżki!


[Not a valid template]Każdy kierowca, który zachowa paragon za przejazd płatnym odcinkiem autostrady A2, będzie mógł go później wymienić na turystyczną książeczkę rabatową Poznania. Jest to najnowszy pomysł Miasta Poznania, Autostrady Wielkopolskiej i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej na zachęcenie osób podróżujących autostradą do odwiedzenia stolicy Wielkopolski.

Na stronach książeczki rabatowej znajdują się kupony zniżkowe do poznańskich hoteli, restauracji i innych atrakcji turystycznych. Rabaty wynoszą od 10 do 20 procent. Korzystając z książeczki można zaplanować cały pobyt w Poznaniu, poczynając od wyboru hotelu, przez posiłek w jednej z kilkunastu restauracji, po czas wolny. Oszczędności mogą wtedy wynieść nawet kilkaset złotych.

Partnerów akcji wskazała Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, dzięki czemu oferta jest zróżnicowana i unikatowa. W ofercie można zatem znaleźć najlepsze pięcio- i czterogwiazdkowe hotele, ale i również tańsze hostele. Na obiad można wybrać się do ekskluzywnych restauracji hotelowych, czy też takich z kuchnią regionalną. Można też wybrać się do lokalu, w którym zjemy w całkowitych ciemnościach lub do najmniejszej restauracji w Polsce. Pobyt w Poznaniu warto urozmaicić tańszą wizytą w Termach Maltańskich czy Centrum Wycieczkowym LECH, w którym można poznać sekrety produkcji i skosztować warzonego w Poznaniu piwa.

Aby otrzymać książeczkę, należy zachować dowód opłaty za przejazd autostradą (paragon fiskalny) i udać się z nim do punktu informacji turystycznej w Poznaniu.

Źródło: poznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *