Ecco Holiday: 10 lat wakacji za darmo


[Not a valid template]Biuro podróży Ecco Holiday świętuję w tym roku dziesiątą rocznicę swojego istnienia. Specjalnie z tej okazji przygotowano konkurs, w którym do wygrania są darmowe wakacje przez 10lat.

Cykl jubileuszowych promocji biura podróży Ecco Holiday rozpoczął się w lutym i potrwa przez kolejnych 10 miesięcy. Z urodzinowych atrakcji skorzystali już małżeństwa z 10-letnim stażem czy rodzice 10-latków. Tym razem firma ogłosiła konkurs, w którym można wygrać 10 lat wakacji za darmo.

Konkurs rozpoczął się dokładnie 10 lipca o g. 10:00. Skierowany jest do klientów biura, którzy w tym roku skorzystali lub skorzystają z naszych usług. Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy, aby uczestnik wycieczki, zrealizowanej między styczniem a wrześniem tego roku, wykona projekt naszej urodzinowej kartki. Liczymy na pomysłowość i kreatywność naszych klientów. Nie narzucamy także w żaden sposób techniki jego wykonania. Im lepszy pomysł, tym większe szanse na wygraną. A jest o co walczyć – informuję Katarzyna Janowska, koordynator konkursu.

Zwycięzca konkursu co roku przez 10 lat będzie otrzymywał od Ecco Holiday, talon wakacyjny o wartości 10 tys. zł. Konkurs trwa do 30 IX 2012r. Regulamin konkursu można przeczytać na stronie internetowej organizatora.

Fot: eccoholiday.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *