Na wakacje Expressem i Expressem InterCity już za 49 zł


[Not a valid template]W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym, PKP Intercity przygotowała dla podróżujących pociągami po kraju specjalną ofertę. Od 30 czerwca każdy będzie mógł pojechać dowolnym pociągam Express (Ex) oraz Express InterCity (EIC) już za 49 zł. Bilety w ofercie Bilet Wakacyjny można kupić w przedsprzedaży już od 20 czerwca. Ich liczba jest ograniczona a zakupu można dokonać tylko w kasach.

Z promocyjnym biletem może podróżować każdy, kto w dowolnej kasie biletowej kupi bilet na przejazd w terminie od 30 czerwca do 2 września, w klasie 2 dowolnym pociągiem EIC lub Ex. W cenie biletu (49 zł), pasażer otrzyma również miejscówkę. Liczba biletów w promocyjnej puli jest ograniczona.

PKP Intercity nie zapomniało też o osobach, które wolą planować podróż za ekranu monitora. W czasie wakacji przewoźnik zapowiada nadal sprzedaż biletów z internetowej oferty Super Bilet. Jest to pula biletów w obniżonej cenie, które można nabyć na przejazd w drugiej klasie wszystkich pociągów Ex lub EIC oraz w klasie 1 pociągiem TLK „Łodzianin” kursującym w relacji Łódź Kaliska – Warszawa Wschodnia – Łódź Kaliska. Super Bilety dostępne są wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży e-IC do którego można się zalogować na stronie PKP Intercity. Ich cena jest zryczałtowana, niezależna od odległości i obejmuje również opłatę za miejscówkę. Tak jak i w przypadku Biletu wakacyjnego, liczba Super Biletów na dany pociąg jest ograniczona.

Super Bilety dostępne są w atrakcyjnych cenach. W przypadku pociągów kategorii EIC oraz Ex w pierwszej kolejności sprzedawane są najtańsze bilety po 29 zł, następnie – po wyczerpaniu tych miejsc – system proponuje zakup biletu kolejno za 39 zł, 59 zł i 79 zł. W przypadku pociągu TLK „Łodzianin” bilety w ofercie Super Bilet dostępne są w cenie 29 zł.

Źródło: intercity.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *