Zobacz polskie miasta w Google Street View


[Not a valid template]Google uruchomiło usługę Street View dla Polski. Dzięki panoramicznym zdjęciom, internauci z całego świata mają możliwość oglądania z perspektywy przechodnia ciekawych turystycznych miejsc z Polski oraz ulic głównych miast bezpośrednio na Mapach Google

W ramach Street View dostępne są zdjęcia większość ulic Gdańska, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia, czyli miast będącymi gospodarzami euro 2012. Dostępne są też panoramy np. z Krakowa, Łodzi oraz wielu innych miast, w tym zdjęcia atrakcji turystycznych z całej Polski, od Helu po Dolinę Chochołowską, od Zamku w Malborku po Tężnie Solankowe w Ciechocinku czy Stocznię Gdańską.

Miejsca dostępne w Polsce w ramach Street View można oglądać przybliżając Mapy Google do największego poziomu lub przeciągając znajdującą się w lewym górnym rogu mapy ikonę ludzika na podświetlony na niebiesko obszar. Dzięki technologi łączenia zdjęć w panoramy 360 stopni, możemy rozglądać się dookoła lub przesuwać się wzdłuż ulicy podziwiając widoki z perspektywy przechodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *